wz
Erb obce Sivice oficiální stránky jihomoravských florbalistů
SK florbal  SIVICE

Čas:             

I I
  Kontakty
Petr SMUTNÝ

E-MAIL:
ICQ:

  Narozeniny
Michal Kilián
24.03.1989 - 21let

Vojtěch Škrob
05.04.1985 - 25let

Jiří Smutný
20.04.1982 - 28let

Filip Kubín
21.04.1986 - 24let

Gratulujeme!!!

  Odkazy
Česká florbalová unie
Florbal.com - vše o florbalu
Sivická banda
Obec Sivice

  Stránky soupeřů
Bulldogs Brno B
FbC Klobouky
F.A.T.R. Dubňany
FbC Slow Shoes Holešov
FBC Sokol Bučovice
FBK Panthers Ratíškovice
FBO Newline Boskovice
Gullivers Sokol Brno I B
Panthers Otrokovice B
SK Snipers AISE Slavičín
TJ MEZ Vsetín
Zásobování Florbal Team

  Počítadlo návštěv

Poslední zápasy:

23. a 24. kolo, 03.04.2010
Jedovnice

Sivice   4:7   Buldogs B
Vsetín  8:6   Sivice

Příští zápasy:

25. a 26. kolo, 17.04.2010
Slavkov - Pořádáme!!!

Otrokovice B   6:7   Sivice
Ratíškovice  3:2   Sivice

"A" mužstvo - tabulka


# Mužstvo Záp V R P Skore Body
1 Bulldogs Brno B 22 19 1 2 161:81 58
2 Gullivers Sokol Brno I 22 17 2 3 134:60 53
3 FbC Slow Shoes Holešov 22 13 č 5 108:72 43
4 FbC Aligators Hukot Klobouky 22 12 4 6 133:94 40
5 FBC Sokol Bučovice 22 12 2 8 169:133 38
6 FBK Panthers Ratíškovice 22 10 4 8 91:89 34
7 Panthers Otrokovice B 22 10 1 11 80:97 31
8 TJ MEZ Vsetín 22 9 2 11 124:135 29
9 SK Snipers Slavičín 22 8 2 12 106:125 26
10 SFK Slovácko-FATR Dubňany 22 7 3 12 85:116 24
11 SK Florbal Sivice 22 6 3 13 107:126 21
12 FBO Newline Boskovice 22 3 2 17 52:127 11
13 Zásobování Florbal Team 22 2 0 20 85:190 6

  Ostatní zápasy
 25. kolo
 Boskovice-Slavičín
3:5
 Vsetín-Holešov
9:4
 Klobouky-Bulldogs
2:5
 Bučovice-Ratíškovice
7:6
 Gullivers-Dubňany
12:1
 Zásobování-Otrokovice
2:6
 26. kolo
 Slavičín-Dubňany
11:5
 HOlešov-Bulldogs
1:8
 Vsetín-Klobouky
10:4
 Boskovice-Gullivers
2:13
 Bučovice-Zásobování
9:5

 Tabulka
 1.   Bulldogs B 64
 2.   Gullivers 59
 3.   Bučovice 44
 4.   Holešov 43
 5.   Klobouky 40
 6.   Ratíškovice 37
 7.   Vsetín 35
 8.   Otrokovice B 34
 9.   Slavičín 32
10.  Sivice 24
11.  Dubňany 24
12.  Boskovice 11
13.  Zásobování 6

  Rozpis tréninků
Pondělí 19:30-21:30
Sivice
Úterý 19:30-21:30
Slavkov
Čtvrtek 20:00-22:00
Sivice
 Docházka