wz
Erb obce Sivice oficiální stránky jihomoravských florbalistů
SK florbal  SIVICE

Čas:             

I I
  Kontakty
Petr SMUTNÝ

E-MAIL:
ICQ:

  Narozeniny
Michal Kilián
24.03.1989 - 21let

Vojtěch Škrob
05.04.1985 - 25let

Jiří Smutný
20.04.1982 - 28let

Filip Kubín
21.04.1986 - 24let

Gratulujeme!!!

  Odkazy
Česká florbalová unie
Florbal.com - vše o florbalu
Sivická banda
Obec Sivice

  Stránky soupeřů
Bulldogs Brno B
FbC Klobouky
F.A.T.R. Dubňany
FbC Slow Shoes Holešov
FBC Sokol Bučovice
FBK Panthers Ratíškovice
FBO Newline Boskovice
Gullivers Sokol Brno I B
Panthers Otrokovice B
SK Snipers AISE Slavičín
TJ MEZ Vsetín
Zásobování Florbal Team

  Počítadlo návštěv

Poslední zápasy:

23. a 24. kolo, 03.04.2010
Jedovnice

Sivice   4:7   Buldogs B
Vsetín  8:6   Sivice

Příští zápasy:

25. a 26. kolo, 17.04.2010
Slavkov - Pořádáme!!!

Otrokovice B   6:7   Sivice
Ratíškovice  3:2   Sivice

Z domácího turnaje jen tři body





SK Florbal Sivice - Zásobování Florbal Team
5:4 ( 3:1, 1:2, 1:1 )



Branky a nahrávky:  01:56 - Kousal J. (Buchta K.), 02:45 - Smutný K. (Kadlec P.), 11:45 - Koudelka M. (Smutný K.), 22:51 - Koudelka M. (Smutný P.), 34:23 - Smutný P. (Kousal J.)

Rozhodčí:  Koutný - Veselý

Vyloučení: 0:1

Využití:  0:0

Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3, 5:4

SK Florbal Sivice - FBK Panthers Ratíškovice
4:5 ( 3:0, 1:2, 0:3 )



Branky a nahrávky: 01:25 - Smutný P. (Kadlec P.), 08:08 - Buchta K. (Kadlec P.), 13:41 - Buchta K. (Kadlec P.), 27:43 - Smutný P. (Buchta P.)

Rozhodčí: Koutný - Veselý

Vyloučení: 0:4

Využití:  3:0

Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2, 4:5


  Ostatní zápasy
 25. kolo
 Boskovice-Slavičín
3:5
 Vsetín-Holešov
9:4
 Klobouky-Bulldogs
2:5
 Bučovice-Ratíškovice
7:6
 Gullivers-Dubňany
12:1
 Zásobování-Otrokovice
2:6
 26. kolo
 Slavičín-Dubňany
11:5
 HOlešov-Bulldogs
1:8
 Vsetín-Klobouky
10:4
 Boskovice-Gullivers
2:13
 Bučovice-Zásobování
9:5

 Tabulka
 1.   Bulldogs B 64
 2.   Gullivers 59
 3.   Bučovice 44
 4.   Holešov 43
 5.   Klobouky 40
 6.   Ratíškovice 37
 7.   Vsetín 35
 8.   Otrokovice B 34
 9.   Slavičín 32
10.  Sivice 24
11.  Dubňany 24
12.  Boskovice 11
13.  Zásobování 6

  Rozpis tréninků
Pondělí 19:30-21:30
Sivice
Úterý 19:30-21:30
Slavkov
Čtvrtek 20:00-22:00
Sivice
 Docházka